MTTB Elazığ Başkanı Ömer Faruk Akgül Ankara'da Görüşmelerde Bulundu

Milli Türk Talebe Birliği Elazığ şube başkanı Ömer Faruk Akgül, Ankara çıkarmasında. Akgül ve beraberindekiler, eski Milletvekili Zülfü Demirbağ ile birlikte kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ile görüştü.

MTTB Elazığ Başkanı Ömer Faruk Akgül Ankara'da Görüşmelerde Bulundu GÜNDEM

Milli Türk Talebe Birliği Elazığ Şube Başkanı Ömer Faruk Akgül, Ankara’da temaslarda bulundu.Akgül ve beraberindekiler, Ak Parti Elazığ Eski Milletvekili Zülfü Demirbağ ile birlikte Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ile bir araya geldi.

23 Aralık 2017 tarihinde Elazığ’a gelen ve Milli Türk Talebe Birliğini ziyaret eden Malkoç’a iadeyi ziyarette bulunan MTBB Başkanı Akgül, istişarelerde bulundu.Görüşmede Başkan Akgül, Fırat Üniversitesinde kurulan ombudsmanlık öğrenci topluluğunun çalışmaları hakkında Malkoç’a bilgiler verdi.

Malkoç’a yapılan ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Akgül, Eski Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın eşliğinde Malkoç’un 23 Aralık tarihinde Elazığ’da Sivil Toplum Kuruluş Başkanları ile bir araya geldiğini bu görüşmenin ardından MTTB’yi de ziyaret ettiğini kaydetti.Akgül, ziyaret sırasında Malkoç’un, birliğin üyeleriyle bir sohbet gerçekleştirdiği ve kamu denetiminin işlevi hakkında bilgiler verdiğini söyledi.Malkoç’a iadeyi ziyarette bulunduklarını ifade eden Başkan Akgül, bu ziyarette de yine Elazığ ve şehirle ilgili projelerin gündeme geldiğini ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet