Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya Elazığ’a Geliyor

Siyah Pantolon hikâyesiyle ülke gündemine gelen ve ulusal televizyonlarda gerçekleştirdiği eğitim programlarıyla tanıdığımız Alişan Kapaklıkaya, Elazığ Belediyesi’nin kültürel etkinlikler dizisi kapsamında düzenleyeceği programa katılmak üzere 26 Şubat tarihinde şehrimize geliyor.

Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya Elazığ’a Geliyor EĞİTİM

“Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyası kapsamında Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya, “Etkili İletişim” konulu bir konferans sunacak. Öğrenci, öğretmen ve halka yönelik düzenlenecek etkinlikler gün içinde üç ayrı program olarak tertiplenecek.

Eğitimci – Yazar Alişan Kapaklıkaya 26 Şubat Pazartesi saat 13.00’da öğrencilere yönelik “İlham Veren Öğretmen, saat 16.00’da öğretmenlere yönelik “Özgüven ve Motivasyon”, saat 19.30’da ise halka yönelik ”Aile İçi İletişim” adlı konferanslarını Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirecek.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Etkili sunumuyla ülke insanının beğenisini kazanan Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya tarafından sunulacak konferanslara tüm halkımızın davetli olduğunu belirterek “Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyasına belediye olarak destek sunduklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Yusuf güzel @Alişan kapaklıkaya

23 Şubat 2018 14:21

Çok değerli yazar ve aynı zamanda emekli bir eğitimci elazığ a gelişinden çok memnun oldum mutlaka ama mutlaka öğrencilerin ogretmenlerin ve tüm elazığlı vatandaşların orada hayatlarına değer katmaları için gitmek lazım ALIŞAN KAPAKLIKAYA aynı zamanda elazigimizin dünürü olur

Haber Scripti: Medya İnternet