Bakan Sarıeroğlu Ak Parti Kadın Kolları Kongresine Katıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu,Elazığ Ak Parti Kadın Kolları 5.Olağan İl Kongresine katıldı.

Bakan Sarıeroğlu Ak Parti Kadın Kolları Kongresine Katıldı SİYASET

Bakan Sarıeroğlu,’’Türkiye önemli süreçlerden geçiyor. Dünyada taşların tekrardan yerinde oynandığı ve bölgemiz ile ülkemize yönelik büyük planların yapıldığı bir süreçten geçiyoruz. Bu geçtiğimiz süreçte Rabbim güvenlik güçlerimize kolaylık versin onları muzaffer kılsın.’’diye konuştu.

Türkiye’nin meşru müdafaa hakkını kullandığını ifade eden Sarıeroğlu,’’Hem bölgemizde güvenliği sağlamak için hem sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terörle ilgili koridoru yok etmeye yönelik hem de Fırat Kalkanı’nda gerçekleştirdiğimiz gibi temizlik operasyonları yapıldıktan sonra Suriyeli kardeşlerimizin dönüşüne zemin oluşturacak ortamı hazırlamak için meşru bir hakkımızı kullanıyoruz. Orada sığınaklar yapılmış, tüneller kazılmış. Biz bu hazırlıkların ne için yapıldığını biz çok iyi biliyoruz. Bu süreci başarı ile üstesinden gelerek atlatacağız.’’

2019 yılında yapılacak seçimlerin önemine vurgu yapan Bakan Sarıeroğlu,’’Bu sürece girerken 2019 çok önemli bir milat. Dünyada tüm hesaplar şuanda ülkemizin geçeceği seçimleri üzerine yapılıyor. Önümüzde 3 tane sandık var. Hem belediye başkanlarımızı hem milletvekillerimizi hem de Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemindeki  ilk başkanı seçeceğiz. Oda inşallah Recep Tayyip Erdoğan olacaktır. Bu seçimleri sadece yerel, genel ve cumhurbaşkanlığı seçimi olarak düşünemeyiz. Bu kadar planların yapıldığı bir düzende bizim dostlarımıza güven düşmanlarımıza korku salacağımız bir 2019 olacak inşallah.2019 seçimlerinde gerçek anlamda millet ve devletin buluşması gerçekleştirilecek.’’dedi.

(elazığ haber)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet