Milletvekili Metin Bulut'tan Elazığspor Yönetimine Cevap !

Hafta içi Elazığspor Kulüp Yöneticilerinin yaptıkları basın açıklamasında Elazığspor’un genel durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulunmuş ve bazı siyasilerin Elazığspor'a engel olduklarını söylemişlerdi.

Milletvekili Metin Bulut'tan Elazığspor Yönetimine Cevap ! SPOR

Konuyla ilgili olarak Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut bu iddialar ile ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaptı. İşte O Açıklama :''

Hafta içi Elazığspor Kulüp Yöneticileri yaptıkları basın açıklamasında Elazığspor’un genel durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulunmuşlardı.

Yaptıkları değerlendirmeler daha çok mali konularla ilgiliydi.

Yapmış oldukları basın açıklamasında: Elazığspor’a destek amaçlı projelerinin bazı siyasilerce engellediğine dair iddiaları da vardı.

Yine aynı basın açıklamasında:“Siyasiler neden Elazığspor’a engelleme noktasında birleşiyor(?) gibi absürt bir soru ve iddialar vardı.

Mevzuya bahis basın açıklamasından sonra özellikle şahsıma ve milletvekili arkadaşlarıma (önceden olduğu gibi) sosyal medyadan hakaret ve karalama kampanyası başlatılmak istenmiştir.

Sosyal medyadan hakaret, karalama ve iftira atan şahısların profil bilgileri ve ilişki ağı dikkatle incelendiğinde aslında her şey çok daha iyi anlaşılıyor.

Gelelim şehrimizin siyasilerinin Elazığspor’ a gelecek yardım ve projeleri engelleme iddialarına;

1- Ne bugün, ne de geçmişte Elazığsporumuza gelecek her hangi bir yardımı ve projeyi asla engellemedik.

2- Elazığspor’a geçmişte vermiş olduğum destek kamuoyunun malumudur.

3- Elazığspor benim için kişiler üstüdür. 

4- Elazığspor için alternatif kaynaklar üretmelidir. (geçmişte bu konuyla ilgili somut tekliflerimi muhataplarıma detaylı yapmıştım) Taşıma suyla değirmen dönmez. Elazığspor para transferleri ve dedikodularının objesi olmaktan kurtarılmalıdır.

Kamuoyunun şunu çok net olarak bilmesinde fayda mülahaza ediyorum: İddialar tamamı ile asılsızdır. İftiradır. İddia sahipleri çıksın bahsettikleri gibi Elazığspor’a proje desteğini engelleyenin kim olduğunu bir an önce açıklasın.

Çıkın açıklayın!

Sosyal medyada bir takım hücrelere milletvekillerini karalamak ve hakaret ettirmek için malzeme üretenler dün olduğu gibi mahçup olmaya mahkumdur. 

Sosyal medyadan bu iftira ve karalama iddialara kanarak hakaret eden gençlerimiz bu tahriklere asla gelmemelidir.

Edep dairesinde eleştirmek bir haktır.

Eleştirmek hiçkimseye hakaret ve iftira atma hakkı tanımaz.

Sosyal medyada bu konularla ilgili yorum yapan kardeşlerime şunu tavsiye etmek istiyorum: Yorum yapmadan önce lütfen büyük resme bakın. Acele etmeden büyük resme bakın. O zaman doğruya daha fazla yaklaşmış olacaksınız.

Aslolan Elazığ’ın âli menfaatlerini korumaktır. Bu konuda hiçbir fedakarlıktan imtina etmeyeceğimizin bilinmesini istiyorum. 

Saygı ve muhabbetle...''Dedi.

elazığ haber

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet