Belediye, Gazi Huzurevi Avlusunda Peyzaj Çalışması Yaptı

Elazığ Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ortak çalışmasıyla Devlet Hastanesi avlusunda peyzaj ve bahçe düzenlemesi çalışması yapıldı.

Belediye, Gazi Huzurevi  Avlusunda Peyzaj Çalışması Yaptı KÜLTÜR-SANAT

Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi  avlusunda 18- 24 Mart Yaşlılara Saygı haftası kapsamında alan tespit üzerinde çalışmalar yapıldıktan sonra huzurevi  bahçesinde  Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından peyzaj çalışması yapıldı.

Peyzaj çalışmalarının Huzurevine  ayrı bir görünüm kazandırdığını ifade eden ‘’ Elazığ Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince İl Müdürlüğümüze bağlı  Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi  avlusunda 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası öncesinde peyzaj çalışması yapıldı. Yapılan bu anlamlı çalışma ile Gazi huzurevimiz avlusuna ayrı bir güzellik kattı. Başta Elazığ Belediye başkanımız sayın Mücahit Yanılmaz’a Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ederiz.’ ’dedi.

Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi   Müdürü Ziyaeddin Karakaya ise, “Yapılan çalışmadan dolayı Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’ , Park ve  Bahçeler Müdürlüğü personeline  teşekkür ediyorum. diye konuştu.

elazığ haber

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet