TKDK'ya Ziyaretler Sürüyor

Kısa bir süre önce TKDK Elazığ İl Müdürlüğüne atanan Ülkü Altundiş'e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

TKDK'ya Ziyaretler Sürüyor EKONOMİ

Elazığ Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Arif Erol, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörlüğüne atanan Ülkü Altundiş Yıldız'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Birlik Başkanı Erol ziyarette yaptığı değerlendirmede, " TKDK İlimizin lokomotif kuruluşlarından biridir. Bizde besicilerimizin sorunlarını görüşmek ve çözümü için destek istemek amacıyla sürekli istişareler yapıyoruz. Bugünde TKDK Elazığ İl Koordinatörü Ülkü Altundiş Yıldız  ile bir araya geldik. Bilindiği gibi Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve sözleşmesi imzalanan Klasik Besicilikten Modern Besiciliğe geçiş projemizde önümüzdeki günlerde başlayacak. Hem bu projemiz hemde devam eden yatırımlar hakkında İl Koordinatörümüze bilgiler verdik. Besicilerimizin projeleri ile ilgilide kendisinden bilgiler aldık. Önümüzdeki süreçtede istişarelerimiz artarak devam edecek. Ben İl Koordinatörümüz Ülkü Altundiş Yıldız'a bizleri en güzel şekilde ağırladığı için teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum." dedi.

TKDK Elazığ İl Koordinatörü Ülkü Altundiş Yıldız'da Birlik Başkanı Arif Erol'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, "Besicilerimizle önümüzdeki süreçte istişarelerimizi arttıracağız. Hazırlanan projelerin sayısının artması hayvan varlığını ve kalitesini de arttıracaktır." şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet