Elaziz Belediyespor, Down Sendromlu gençlerle bir araya geldi

Elaziz Belediyespor'un teknik heyeti ve futbolcuları sosyal sorumluluk projeleri kapsamında özel çocuklarla bir araya geldi.

Elaziz Belediyespor, Down Sendromlu gençlerle bir araya geldi
SPOR
Elaziz Belediyespor’un teknik heyeti ve futbolcuları sosyal sorumluluk projeleri kapsamında özel çocuklarla bir araya geldi.

TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden ve play-off yarışının içinde olan Elaziz Belediyespor, sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyor. Daha önce galibiyet primlerini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayan, Gazi Huzurevi’ndeki yaşlılarla bir araya gelip, öğrenciler için kurban bağışında bulunan Elazığ ekibi, son olarak Down Sendromlu gençlerle bir araya geldi.

Elazığ Kültür Park’ta bulunan Down Cafe’de gerçekleşen ziyarette keyifli anlar yaşandı. Down Sendromlu gençlerle halk oyunları oynayan futbolcular, kısa süreliğine bir gösteri maçı da yaptı.

Özel çocukların bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini belirten Teknik Direktör Alaattin Tutaş, “Elaziz Belediyespor olarak sosyal sorumluluk projelerimize devam ediyoruz. Bugün de Down Sendromlu gençlerimizin yanında olup onlara moral verdik. Çok özeller ve güzeller. Kulüp olarak bu tür sosyal sorumluluk projelerine devam edeceğiz ”dedi.Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet