Ak Parti Elazığ İl Başkanı Genç Birlik Elazığ Şubesinde

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Genç Birlik Elazığ Şubesi'nin çarşamba sohbetlerine konuk oldu.

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Genç Birlik Elazığ Şubesinde GÜNDEM

Genlik Merkezi'nin has odasında gerçekleştirilen sohbete Ak Parti İl İkinci Başkanı Dr. Cihan Telo, Birlik Vakfı Elazığ Şubesi Başkanı Memet Şekerci, Ak Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Hasan Murat Öz ve çok sayıda davetli katıldı.

Gürgöze, yaptığı konuşmasında, siyasetten ticarete, başkanlık sisteminden yeni anayasaya kadar birçok yerel ve genel konuya değindi.

Ülkemizin zor günlerden geçtiğini, böylesine zor  günlerden kurtuluşun anahtarının ise, sizin gibi ayağı yere sağlam basan gençlerden geçtiğini dile getirmek istiyorum diyen Gürgöze gönül bağınızın ve hak tavasında akan terinizin ebedi olmasını temenni ediyorum dedi.

Adıyla bütünleşmiş bir oluşum olan Genç Birlik Vakfı'nda gençlerin kol kola birlik içerisinde olmaları fevkalade önemli bir husus diyen Gürgöze, duruşu itibariyle  samimiyeti, dostluğu ve ahlaki değerleri böylesine yüksek bir mecliste bizleri de hatip olarak çağırdığınız için hassaten mutlu oldum dedi.

Dr. Cihan Telo ise yaptığı konuşmada, ülkenin müreffeh yarınlarının anahtarlarının bireylerin kişisel gelişim ve çabalardan geçtiğini dile getirerek, bu mecliste de görüldüğü üzere,  bireysel gelişimini ve donanımını tamamlama ve toplumda parlayan bir fener olma arzusu, yerelde ve genelde kurtuluşumuz olacaktır ifadelerine yer verdi.

Genç Birlik Vakfı Elazığ Şubesi Başkanı Eray Şimşek ise yaptığı açıklamada, davetimizi kırmayarak sohbetimize gelen,  başta Ramazan ve Cihan başkanım olmak üzere tüm katılımcılara şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum diyerek, bizler hakkında izlenimlerinizin ve düşüncelerinizin değişmemesi adına çalışmalarımız devam edecek dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet