Ünlü Kişisel Gelişim Uzmanı Adil Maviş, Elazığlılarla Buluşacak

Eğitimsel ve davranışsal çalışmaları ile ülke çapında büyük bir üne sahip olan Kişisel Gelişim Uzmanı Adil Maviş, 15 Ekim’de Elazığlılarla buluşacak.

Ünlü Kişisel Gelişim Uzmanı Adil Maviş, Elazığlılarla Buluşacak EĞİTİM

Elazığ Belediyesi sosyo-kültürel etkinliklerini yoğun bir tempoda sürdürüyor. Şehrin kültür-sanat hayatına katkı sağlamak amacı doğrultusunda 29 ayda toplam 317 programa imza atan Elazığ Belediyesi, alanında uzman konukları ağırlamaya devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda düzenlenen programlar doğrultusunda, Kişisel Gelişim Uzmanı, Psikolog Adil Maviş, ‘Öğrenci ve Velilerde Başarı Teknikleri’ konulu söyleşi programıyla Elazığlılarla buluşacak.

Elazığ Belediyesi ve Neşeli Ayaklar Anaokulu işbirliğiyle organize edilen program, Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde, 15 Ekim Cumartesi günü saat 11.00’da gerçekleştirilecek. Programda, katıldığı programlarda gerçekleştirdiği hipnozlarla dikkat çeken Adil Maviş, eğitimden, kişisel gelişime, kişisel iletişimden, öğrenme teknikleri üzerine geniş bir yelpazede paylaşımlarda bulunacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet