Sinan Yağmur’dan Belediye Başkanvekili Karahan Çelik’e Teşekkür Ziyareti

Elazığ Belediyesince düzenlenen Okur-Yazar buluşması etkinlikleri kapsamında Elazığ'a geldi.

Sinan Yağmur’dan Belediye Başkanvekili Karahan Çelik’e Teşekkür Ziyareti KÜLTÜR-SANAT

Elazığ Belediyesi’nce düzenlenen Okur-Yazar buluşması etkinlikleri kapsamında Elazığ’a gelen son zamanların en çok okunan yazarlarından Sinan Yağmur, 24-25 Şubat 2016 tarihlerinde Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi,  Ahmet Yesevi Sosyal Bilimler Lisesi, Sıdıka Avar Kız Meslek Lisesi, Cemil Meriç Fen Lisesi ve Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. İki günlük programları sonunda Elazığ Belediyesi Başkan Vekili Karahan Çelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Karataş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

KARAHAN ÇELİK, "BU TÜR ETKİNLİKLERİMİZ BUNDAN SONRADA DEVAM EDECEK" DEDI.

 

Sinan Yağmur’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karahan Çelik, "Ülkemizin en çok okunan yazarlarından sayın Sinan Yağmur beyefendi’yi öğrencilerimizle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Belediye’mizin düzenlemiş olduğu okur-yazar buluşması etkinliği kapsamında Sinan Yağmur hocamız iki gün boyunca Elazığ’ımız da beş okulda söyleşilerde bulundu. Öğrencilerimize anılarını anlattı, deneyimlerinden bahsetti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Bu tür etkinliklerimiz bundan sonrada devam edecek. Bundan sonraki süreçlerde de kendisini burada ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Ben bu anlamda Sinan Yağmur hocamızın ilimize gelmesini sağlayan sayın Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz adına kendisine şükranlarımı sunuyorum "dedi.

 

SİNAN YAĞMUR, "ELAZIĞ HASRETİMİZİ DİNDİRMEKTEN DOLAYI MUTLUYUM" DEDI

 

Araştırmacı-yazar Sinan Yağmur ise, yaklaşık olarak 17 kez geldiğim gakkoşlar diyarı Elazığ’ımıza, belediyemizin okur-yazar buluşmaları etkinliği kapsamında tekrar gelmekten, Elazığ hasretimizi dindirmekten dolayı mutluyum, onurluyum. Bu anlamda mütevazı Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a çok teşekkür ediyorum" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet