Elazığ Milletvekili Ömer Serdar'dan Kınama

Elazığ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ömer Serdar Ankara'da yaşanan patlama sonrası kınama mesajı yayınladı.

Elazığ Milletvekili Ömer Serdar'dan Kınama GÜNDEM

Elazığ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ömer Serdar Ankara'da yaşanan patlama sonrası kınama mesajı yayınladı. Ömer Serdar Mesajında şunları söyledi.''18.02.2016 tarihinde TSK mensuplarını taşıyan servis araçlarına yapılan menfur saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini, bölgesinde ve dünyada söz sahibi olmasını hazmedemeyen şer odakları, terör faaliyetleri üzerinden panik havası oluşturmaya, halkımızı yıldırmaya çalışmaktadır.
 
Terör faaliyetleri karşısında 78 milyon vatandaşımızla birlik olup kenetlendiğimiz takdirde, birlik-beraberliğimizi bozmak isteyen karanlık mahfillerin hesapları hiçbir zaman emeline ulaşamayacaktır.  
İnsanlık dışı bu saldırının failleri, azmettiricileri ve planlayıcıları, hukuk önünde hesap verecek ve hak ettikleri cezaya çarptırılacaklardır.
 
Türkiye Cumhuriyeti, ulusal güvenliğini tehdit eden her türlü terörist oluşum ve şiddet faaliyetlerinin karşısında durabilecek kudrete sahiptir.
 
Tarih boyunca birçok badireyi, devleti ve milletiyle kenetlenerek aşmış olan Türkiye Cumhuriyeti, bu hain saldırılar karşısında da dimdik duracak ve üstesinden gelecektir.Bu vesileyle aziz milletimize başsağlığı, sabır ve metanet diliyorum.''Dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet