Elazığ'da Erbakan Vakfı Gençlik Motivasyon Toplantısı Yapıldı

Erbakan Vakfı Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Muhammet Özaydın, Diyarbakır Gençlik başkanı Cengiz Şimşek, Elazığ Gençlik başkanı Enes Gülümser ve Gençlik yönetim kurulunun katılımıylabir toplantı gerçekleştirildi.

Elazığ'da Erbakan Vakfı Gençlik Motivasyon Toplantısı Yapıldı SİYASET

Toplantıda Elazığ Gençlik Teşkilatının yaptığı faaliyetlerin anlatan Elazığ Gençlik Başkanı Enes Gülümser  konuşmasında Erbakanın gençliğe verdiği öneme değinerek “Erbakan hocamız gençliğe ayrı bir önem verirdi genci tarif ederken de ''Genç, inancı ve idealleri uğruna fedakarlık yapabilendir.'' derdi” dedi ardından  Erbakan Vakfı Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Muhammet Özaydın bir konuşma yaptı. Konuşmasına  Milli görüşü  anlatarak başlayan Özaydın “Maneviyatçı olmak, Hakkı Üstün Tutmak ve Nefis Terbiyesi bizim 3 altın kuralımızdır. Bunları uygularsak bunlar bize 3 meziyet kazandırır bunlar  Hidayet feraset ve dirayettir “dedi

Diyarbakır Gençlik başkanı Cengiz Şimşek ise Diyarbakırda yaptıkları faaliyetleri anlattıktan sonra  Elazığın Hünkar mahfili olmasına değinerek Elazığ gençliğinin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirtti.

Toplantı karşılıklı soruların cevaplandırılmasıyla sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet