Elazığ Türk Ocağının Düzenlediği Konferans Gerçekleşti

Elazığ Türk Ocağı ve Elazığ Belediyesi birlikteliğinde organize edilen "Dünya Düzeni Değişirken Türkiye, Türk Dünyası ve Ortadoğu" konulu konferan 15 Ekim tarihinde Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Elazığ Türk Ocağının Düzenlediği Konferans Gerçekleşti GÜNDEM

Konferans Ocak Başkanı Habip YAŞAR'ın açılış konuşması ile başladı. Gündemi değerlendiren Şube Başkanı konuşmalarından sonra konferans Gazi Üniversitesi Öğ. Üy. Doç. Dr. Mehmet Akif OKUR'un sunumu ile devam etti. Yoğun bir katılımın olduğu program daha sonra soru ve cevap faslı ile son buldu.

Konu ile alakalı olarak Türk Ocağı Elazığ Şubesi yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada şunlara değinildi.''Konferansımızı katılımları ile şereflendiren başta kıymetli hocamız Sayın Doç.Dr.Mehmet Akif Okur'a,Elazığ Belediye Başkan Yrd. Sayın Kazım Özgür'e, Kamu Sen İl Temsilcisi Sayın Kerim Eflatun'a, Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Mehmet Ali Çiçek'e, Türk Eğitim Sen Başkanı Sayın Talat Efe'ye, Türk Sağlık Sen Başkanı Sayın Reşit Kılıç'a, Manas Yayıncılığa, Yeniufuk Gazetesi Sahibi Nafiz Koca'ya, Kanal E Yayıncılık Sahibi Murat Turan'a, Sivriceliler Dernek Başkanı Sayın Ali Koç'a, Alperen Ocaklarına, diğer bütün sivil toplum kuruluşları üyelerine ve aziz hemşehrilerimize teşekkür ederiz.'' Denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet