TKDK Kurum İçi Kişisel Gelişim Eğitimi Düzenledi

TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü kurum içi eğitimlerine devam ediyor, bu bağlamda personele kişisel gelişim eğitimi düzenlendi.

TKDK Kurum İçi Kişisel Gelişim Eğitimi  Düzenledi EĞİTİM

Elazığımızın  yetiştirdiği güzide şahsiyetlerden eğitimci-yazar  Hacı ORMANOĞLU kurum personeline 1 saatlik bir sunumda bulundu.

Kısıtlı imkanlarla görev aldığı okullarda müthiş başarılara imza atan  Hacı ORMANOĞLU; birçok ulusal TV programında haber olmuş ve  başarıları belgesellere konu olmuştur. Ülkenin dört bir yanında  üniversitelerde , sivil toplum kuruluşlarında ve uluslararası büyük şirketlerde eğitimler, seminerler ve konferanslar düzenleyen Hacı ORMANOĞLU; TKDK kurum personeline yönelik kişisel gelişim eğitiminde bulunmaktan gurur duyduğunu söyledi. TKDK Elazığ il koordinatörü Turan KARAHAN yaptığı konuşmasında 2012 yılında kurumu kurduklarını, ilk dönemlerde buna benzer eğitimleri verdiklerini ,ancak proje dönemlerinde aşırı yoğunluktan dolayı bu tarz eğitimleri yapamadıklarını ifade etiler.

Personelin iş yoğunluğu içerisinde moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla bu tür eğitimlere daha fazla yer vereceklerini belirtip, yoğun mesaisinde kendilerini kırmayıp kurumumuza zaman ayıran HacıORMANOĞLU’na teşekkür plaketi verdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet