Aile Psikolojik Danışma Merkezi Eğitimlerini Sürdürüyor

Aile Psikolojik Danışma Merkezi, Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde Mutlu Aile Huzurlu Toplum sloganıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Aile Psikolojik Danışma Merkezi Eğitimlerini Sürdürüyor SAĞLIK

Uzmanlar tarafından bireylere ve ailelere karşılaştıkları sorunların kaynağına ve çözümüne yönelik rehberlik hizmetinin verildiği Aile Psikolojik Danışma Merkezi, aile danışmanlığından çocuk danışmalığına, evlilik danışmanlığından bireysel danışmanlığa birçok konuda kişilere yardımcı olmaya ve bilinçlendirmeye devam ediyor. Çocukların yaşadığı davranış ve uyum problemlerinin yanı sıra, korku ve konuşma problemlerine, kişilerin yaşadığı stres, travma, kaygı, uyku bozukluğu ve boşanma öncesi-sonrası ruhsal çöküntü gibi birçok sorunun çözümünde, Randevu sistemiyle halkımıza hizmet veren Aile Psikolojik Danışma Merkezi insanlara yardımcı olma noktasında çok çeşitli hizmetler sunuyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada Elazığ Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda gerçekleştirdiği “Aile Psikolojik Danışma Merkezi” kişilerin karşılaştığı problemler ile en doğru ve sağlıklı çözümleri geliştirmek için eğitimlerini sürdüreceği kaydedildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet