Zabıtadan Kuaförlere Denetim

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri il genelinde kuaförleri denetledi.

Zabıtadan Kuaförlere Denetim GÜNDEM

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha sağlıklı ve kaliteli hizmet alması amacıyla, şehir merkezinde faaliyet gösteren, bayan kuaförlerine yönelik kapsamlı bir denetim gerçekleştirdi

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri halk sağlığının korunması için belli periyotlarla gerçekleştirdiği kapsamlı denetimlerine bayan kuaförlerinde gerçekleştirdiği denetim ile devam ediyor. Bayan kuaförlerine yönelik gerçekleştirdiği denetimlerde genel temizliğin normlara uygun olup olmadığını, bayan kuaförlerinin kullandıkları aletlerin temizliğini, çalışma belgelerinin olup olmadığını, Evraklarının işyeri açma ve çalıştırma yönetmeliğine uygunluğunu, hijyen ve steril koşullara uygunluğu ile müşterilere karşı tutum ve davranışları açısından bir dizi kontrol gerçekleştirdi. Yapılan denetimler sonucunda, eksikleri tespit edilen işyeri sahipleri eksiklerin giderilmesi konusunda uyarıldılar.

Denetimlerde her ayrıntıyı titizlikle inceleyen zabıta memurları, işyeri sahiplerini dikkat etmesi gereken konular hakkında uyardı. Denetlemelerde sağlığa uygunluk kurallarına ve temizliğe azami dikkat eden denetim ekipleri gereken koşulları sağlayan işyeri sahiplerine hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet