Elazığ Belediyesi Personellerine İndirim Müjdesi

Elazığ Belediyesi, özel bir dil eğitim kurumuyla imzaladığı protokol çerçevesinde personel ve ailelerine yüzde 50 oranında indirimli dil eğitimi sağlayacak.

Elazığ Belediyesi Personellerine İndirim Müjdesi EKONOMİ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, özel bir dil kurumunun temsilcisi Hasan Uzun ile iş birliği protokolü imzaladı. İmzalanan protokol çerçevesinde belediye personeli ve ailesine yüzde 50 oranında indirimli dil eğitimi verileceği belirtildi. İmzalanan protokolle belediye personeli ve çocuklarına yönelik önemli avantajlar sağladığını ifade eden Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, "30 Mart 2014 tarihinden sonra Elazığ’da hizmet kalitesini artırmayı ve vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alması noktasında kendimize hedef belirledik. Belediyemiz personelinin daha iyi hizmet sunma noktasında donanımlı olması ve bir kısım eğitimlerden faydalanması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle hizmet içi eğitimlere büyük önem veriyoruz, her personelimiz 5- 6 farklı hizmet içi eğitim programlarına tabii tutuldu. Kurum olarak bu eğitimlerimize ek olarak personelimizin alanında uzman kişi ve kurumlarca verilecek eğitimlerden faydalanmalarına da önem veriyoruz. Bu doğrultuda pek çok kurum ve kuruluşla protokoller imzaladık. Yabancı dil öğrenimi de çok önemsediğimiz bir alandır. Çünkü her alanda dünyayla eşdeğer bir hizmeti Elazığ’a sunmak istiyoruz” diye konuştu.

Elazığ Belediyesi olarak ilk günden itibaren çalışmalarında en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde hayata geçirme ilkesiyle hareket ettiklerini de anımsatan Başkan Yanılmaz, imzalanan protokolle de personelin ve ailesinin en kaliteli eğitimi, en ekonomik şekilde alacağını kaydetti.

Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet