Emniyet Müdürü Doğan Cangül'den Tuhafiyeciler Odasına Ziyaret

Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odasını ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Doğan Cangül'den Tuhafiyeciler Odasına Ziyaret ASAYİŞ

Kısa süre önce Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’a Emniyet Müdürü Doğan Cangül iadeyi ziyarette bulundu.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ziyaret nedeniyle Emniyet Müdürü Doğan Cangül’e teşekkür ederek Odası hakkında bilgiler verdi.

Elazığ’ın tarih boyunca kardeşçe yaşadığını ve yaşamaya devam edeceğini vurgulayan Başkan Ulaş, Türkiye’de meydana gelen terör saldırılarını kınayarak “Bizim coğrafyamız her zaman sıkıntıların yaşandığı bir bölgedir. Allah’a hamdolsun ki ülkemiz her zamankiden daha güçlü bir ülkedir. Elazığ her zaman devletinin askerinin polisinin yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bunun en büyük örneklerinden birisi ilimizde 18 Ağustos’ta Emniyet Müdürlüğümüze yapılan hain saldırı sonrası polisine ve vatanına nasıl sahip çıktığı tüm dünya gördü. Ben bu alçak saldırıyı bir daha kınıyorum. Ülkemizde terörle mücadele eden polisimizin askerimizin Allah yardımcısı olsun. Emniyet Müdürümüzün bu nazik ziyaretinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül’de kendilerini ziyaret eden Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’a iadeyi ziyarette bulunduklarını ifade ederek Başkan Ulaş’a çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet