Elazığ Belediyesi Kültürel Etkinlikleriyle Dikkat Çekiyor

Sosyo-kültürel etkinlikleriyle atağa kalkan Elazığ Belediyesi’nin çalışmaları, ulusal basında da yankı buldu.

Elazığ Belediyesi Kültürel Etkinlikleriyle Dikkat Çekiyor EĞİTİM

Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat bugünkü köşesinde, Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Komisyonu tarafından Belediye Meclis üyelerine yönelik düzenlenen Çanakkale gezisini kaleme aldı.

2014 yerel seçimlerinin ardından Belediyeciliği şehircilik hizmetleri yanında sosyal boyutu ile de önceleyerek şehrin sosyo-kültürel yapısına katkı sağlamayı hedefleyen Elazığ Belediyesi, düzenlediği 322 etkinlikle göz dolduruyor.

Elazığ Belediyesi şehrin kültürü, sanatı, edebiyatı, tarihi ve yetiştirdiği değerleri tanımak ve yeni kuşaklara tanıtmak, uzman konukların katılımıyla düzenlenen ülke gündemine dair aydınlatıcı programların yanı sıra kültürel gezi programlarıyla da dikkat çekiyor.

Elazığ Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesi Üyeleri ve ailelerine yönelik başta Çanakkale olmak üzere Konya, Bursa, Çanakkale, Ankara ve Nevşehir Kapadokya’yı kapsayan gezi programının ardından, Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Komisyonu tarafından da Belediye Meclis üyelerine yönelik Çanakkale gezisi düzenlendi.

Çanakkale ruhuyla geri püskürtülen 15 Temmuz hain darbe girişiminin unutulmaması amacıyla düzenlenen gezi programını köşesine taşıyan Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, ‘Tarihe Yolculuk’ başlıklı yazısında ‘Kültür Atağı’ alt başlığıyla Belediye Meclis üyelerine yönelik düzenlenen Çanakkale gezisini kaleme aldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet