Elazığ’da Asfalt Çalışmaları Hız Kesmiyor

Elazığ Belediyesi tarafından, şehir genelinde cadde ve sokaklarda asfalt serim, bakım, onarım ve yenileme çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor

Elazığ’da Asfalt Çalışmaları Hız Kesmiyor GÜNDEM

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kış ayına sayılı günler kala kent genelinde cadde ve sokaklarda asfalt serim ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar doğrultusunda Doğukent Mahallesi İstiklal Caddesi’nde 960 metre uzunlukta 15 metre genişliğinde sıfır beton asfalt serim çalışması gerçekleştirirken öte yandan Çarşı Mahallesi Hamam Sokak’ta ve Boğaz Sokak’ta yol bakım-onarım-yenileme ve asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler ayrıca Esentepe Mahallesi Ferhat Sokakta ve farklı noktalarında sıcak asfalt serim çalışmasının yanı sıra yol bakım-onarım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, vatandaşlarımızın problemsiz bir şekilde yolculuk yapabilmesi için kent genelinde başlatılan asfalt serim çalışmalarının yanı sıra yol bakım-onarım ve yenileme çalışmalarının devam edeceği kaydedildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet