Yağmur Suyu Izgaraları Temizlendi

Elazığ Belediyesi ekipleri, kent merkezi genelinde yağmursuyu kolektör hat ve ızgaralarının işlevselliğini korumak amacıyla periyodik temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Yağmur Suyu Izgaraları Temizlendi GÜNDEM

Elazığ Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler başta ana arterler olmak üzere şehir genelindeki ızgaraların temizlik ve bakımları gerçekleştirdi. Çalışmalar doğrultusunda DSİ girişinde yer alan Fırat Üniversitesi’ne ait hat üzerindeki yağmur suyu ızgaraları Fırat Üniversitesi ve Elazığ Belediyesi ekiplerinin ortak çalışmasıyla, Malatya Caddesi üzerindeki Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne ait hat üzerindeki yağmur suyu ızgaraları da Karayolları ve Elazığ Belediyesi ekiplerinin ortak çalışmasıyla temizlendi.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Mevsim koşulları ve çeşitli malzemelerin birikmesi sonucu yağmursuyu hatları ve ızgaralarda oluşan birikintiler ekiplerimiz tarafından düzenli olarak temizleniyor. Muhtemel yağışlar sonrası vatandaşlarımızın mağdur olmaması için oluşabilecek taşkınlara karşın gerekli önlemleri alıyoruz” denildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet