Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin'den Elazığ İl Özel İdaresine Ziyaret

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin Pişkin Ve Adalet Komisyon Başkanı Bahtiyar Çolak Yeni İl Özel İdare Binamızı Ziyaret Ettiler.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin'den Elazığ İl Özel İdaresine Ziyaret GÜNDEM

Yapımı tamamlanan İl Özel İdare yeni hizmet binamıza ziyaretler sürüyor.Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin PİŞKİN ve Adalet Komisyon Başkanı Bahtiyar ÇOLAK İl Özel İdare Genel Sekreteri Nazif BİLGİNOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette bir değerlendirme de bulunan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin PİŞKİN,İl özel İdaresinin prestiji açısından çok önemli bir yapıya kavuştuğunu, binanın fonksiyonel ve estetik açıdan güzel olduğunu belirterek, komşu olarak Elazığ Adalet Sarayının yanına komşu olarak gelmelerinden dolayı memnun olduklarını, İl Özel İdare yeni hizmet binasının İlimize ve İl Özel İdaresine hayırlı olmasını dilerken,çalışmalarında başarılar diledi.

Adalet Komisyon Başkanı Bahtiyar ÇOLAK ise yaptığı değerlendirmede, İl Özel İdare binasının modern bir yapı olduğunu belirterek yeni hizmet binasının Elazığ’a ve İl Özel İdaresine hayırlı olmasını diledi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Nazif BİLGİNOĞLU ise yaptığı değerlendirmede, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin PİŞKİN ve Adalet Komisyon Başkanı Bahtiyar ÇOLAK’ ın kurumlarına yapmış oldukları ziyaretten onur duyduklarını, Sayın Başsavcımızın belirttiği gibi komşu olmalarından dolayı aynı şekilde memnuniyetini dile getirirken, bu ziyaretten dolayı kendilerine teşekkürlerini sundu.

Konuşmaların ardından İl Özel İdare Genel Sekreteri Nazif BİLGİNOĞLU, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin PİŞKİN ve Adalet Komisyon Başkanı Bahtiyar ÇOLAK’ a yeni hizmet binamızı gezdirerek bina hakkında bilgiler verdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet