Başkan Ulaş’tan Ayhan Tuncer'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş Elazığ SGK İl Müdürlüğüne atanan Ayhan Tuncer’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Ulaş’tan Ayhan Tuncer'e Hayırlı Olsun Ziyareti EKONOMİ

Ziyarette açıklamalarda bulunan Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Elazığ SGK il Müdürlüğüne atanan Ayhan Tuncer’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek görevinde başarılar diledi.

Odası hakkında SGK il Müdürü Ayhan Tuncer’e bilgiler veren Başkan Ulaş, Esnaflar için SGK il müdürlüğünün çok önemli olduğunu vurgulayarak “ Değerli müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyorum. Ayhan Bey esnaf camiamızı çok yakından tanıyan birisi ve Elazığlı olması esnaflarımız ve bizler için şanstır. İnşallah kendisiyle sürekli istişare içinde olacağız. Müdürümüze SGK ve BAĞ-KUR primlerinin çok yüksek olduğunu ifade ettim. Müdürümüzde esnaflarımızla her zaman iç içe olacağını belirtti. Bu duyarlığından dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Göreve başlar başlamaz bizleri kabul ettiği içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Elazığ Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ayhan Tuncer’de kendisine ilk ziyaretlerden birinin esnaf camiasından olması dolayısıyla memnun kaldığını ifade ederek ziyaret dolayısıyla Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş’a teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet