Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi, Başkan Yanılmaz’ı Ziyaret Etti

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi, Başkan Yanılmaz’ı Ziyaret Etti GÜNDEM

Esnaf Bilgilendirme Toplantısına katılmak üzere Elazığ’a gelen Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve beraberindeki heyet ile birlikte Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret etti. Başkan Yanılmaz, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın esnaflara yönelik çalışmalarına dikkat çekerek, AK Parti iktidarı döneminde esnaflara yönelik çok önemli projelerin hayata geçirildiğini kaydetti. Başkan Yanılmaz, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nca Belediye çalışmalarına verilen destekten dolayı da teşekkür etti.

Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi ise Elazığ’ın stratejik öneme sahip bir il olduğuna ve AK Parti’nin her dönem Elazığ’da çok güçlü olduğuna vurgu yaparak, Hükümetin pozitif ayrımcılık yaparak, Elazığ’da çok önemli ve ciddi projeler yürüttüğünü kaydetti.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın çok önemli hizmetleriyle Elazığ’ın yüzünü değiştirdiğini belirten Bakan Yardımcısı Çiftçi, “Elazığ Belediyesi ‘ak hizmetlerin’ olduğu bir belediyemizdir. Elazığ, her geçen gün gelişiyor, büyüyor. Çalışmalarından dolayı Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti iktidarı döneminde esnaflara yönelik çok önemli, reform niteliğinde birçok çalışma gerçekleştirdiklerini anlatan Çiftçi, düzenledikleri bilgilendirme toplantılarıyla da sorunları yerinde tespit ederek, çözüm yollarının değerlendirildiğini kaydetti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet