Elazığsporlu Yöneticilerden Emniyet Müdürü Cangül'e Ziyaret

Elazığsporun, TFF 1.ligin 9.haftasında sahasında oynadığı Yeni Malatyaspor maçında çıkan olaylarla ilgili kulüp yöneticileri Elazığ İl Emniyet Müdür’ü Doğan Cangül’ü ziyaret etti.

Elazığsporlu Yöneticilerden Emniyet Müdürü Cangül'e Ziyaret SPOR

Bugün saat 15:30’da Elazığ Emniyet Müdürlüğünde gerçekleştirilen ziyarette, Elazığspor Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ballıca ve Kulüp Müdürü M.Akif Kıraç yer aldı.Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Elazığ il Emniyet Müdürü Doğan Cangül, yaşanan olaylardan dolayı çok büyük üzüntü duyduğunu ifade ederek, özellikle karşılaşma sonrası bir taraftarın sahaya girerek  bayrak açmasının kabul edilemez bir durum olduğunu söyledi.

Bu olaya sebebiyet veren gerek Emniyet personelleri gerekse taraftar grubuna mensup kişiler hakkında soruşturma açıldığına dikkat çeken Cangül, bu soruşturmayı  kendisinin kişisel olarak hızlandıracağını kaydetti.Olayım yaşandığı gün Elazığ Atatürk Stadyumunda ki kamera kayıtlarını hemen istettiklerini  de ifade eden Emniyet Müdürü Doğan Cangül, bu ihmal ile ilgili sorumlusu kim olursa olsun asla tolerans tanımayacaklarını, Elazığ halkının ve Elazığspor  taraftarlarının içinin rahat etmesi gerektiğini belirtti.

Elazığ halkının hassasiyetlerini bildiklerini de sözlerine ekleyen Cangül, Elazığ insanının vatanına, milletine ve bayrağına sadık olduğunu vurguladı.Kulüp Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç ise yaşanan olaylar sonrası konuya hassasiyetinden dolayı Elazığ İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül’e teşekkür ederken, bu tür olayların üzüntü verici olduğuna dikkat çekti.Elazığspor Kulübü olarak, olaya sebebiyet veren kişilerle ilgili hukuki süreci takip edeceklerini  belirten Gülaç, bu olayın peşini bırakmayacaklarını söyledi.    

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet