Park ve Yürüyüş Yolları Işıl Işıl

Elazığ Belediyesi şehir estetiğine görsel açıdan katkı sunmak amacıyla park ve yürüyüş yollarında günümüz teknolojisine uygun olarak LED aydınlatma çalışması gerçekleştirdi.

Park ve Yürüyüş Yolları Işıl Işıl GÜNDEM

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda şehir genelindeki park ve yürüyüş yolları, hem görsel açıdan hem de güvenlik açısından aydınlatma direkleriyle donatılarak daha şık ve estetik bir görünüme kavuşturuldu. 7’den 70’e her yaştaki insana hitap eden park, bahçe ve yürüyüş yolları, artık sadece gündüz değil, gece de yaşam dolu ve güvenilir olacak.

Yüksek performansla enerji tasarrufu sağlaması ve uzun ömürlü olması nedeniyle, Hilalkent Mahallesi Parkı, Rızaiye Mahallesi Meteoroloji Parkı, Yeni Mahalle Elet Parkı, Üniversite Mahallesi Viroloji Parkı, Doğukent Mahallesi Eyvan Parkı, Olgunlar Mahallesi Nasreddin Hoca Parkı ve Malatya Caddesi yürüyüş yolları gibi halkın yoğun olarak kullandığı noktalarda LED aydınlatma çalışması gerçekleştirildi. Yapılan ışıklandırma çalışmalarının ardından geceleri daha farklı bir görünüm kazanan park ve yürüyüş yolları, Elazığ halkının beğenisini toplarken oluşan görsel atmosfer ile bulundukları çevreye de farklı bir görsellik kazandırdı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet