Zabıta, Hurda Araçlara Yönelik Denetimlerini Sürdürüyor

Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından halkın huzurunu bozan ve yaşam kalitesini düşüren koşullara yönelik incelemeler sürüyor.

Zabıta, Hurda Araçlara Yönelik Denetimlerini Sürdürüyor EKONOMİ

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından halkın huzurunu bozan ve yaşam kalitesini düşüren koşullara yönelik gerçekleştirilen denetim ve incelemeler aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde farklı noktalarda tespit edilen ve sokak aralarında gelişigüzel terk edilerek görüntü kirliliğine yol açan hurda araçlara yönelik bir dizi denetim gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen denetimler sonucunda kamuya ait alanları işgal ettiği tespit edilen ve kaldırılmaları yönünde tebligat verilen yasal süre içerisinde kaldırılmayan hurda araçlar çekici marifetiyle kaldırılarak hurda depolarına nakledildi.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada "Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından halk sağlığını bozan ve insanların yaşam kalitesini düşüren  her türlü olumsuz koşula yönelik denetim ve incelemeler sürdürülerek, gerekli yasal prosedürler uygulanmaya devam edecektir" denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet