Belediye Çim Serim Çalışmalarına Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, park, bahçe ve orta refüjlerdeki alanların yeşillendirme çalışmaları sürdürülüyor.

Belediye Çim Serim Çalışmalarına Devam Ediyor EKONOMİ

Elazığ belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri daha yeşil bir Elazığ hedefi doğrultusunda  kentin farklı noktalarında tamamladığı park ve yürüyüş alanlarında, ağaç ve bitki dikiminin yapılmasının ardından, günümüz peyzaj yöntemlerinin en çok kullanılan tekniklerinden biri olan hazır rulo çim serim çalışması gerçekleştiriyor. Yapılan peyjaz düzenlemeleri kapsamında Ataşehir Mahallesi, Sürsürü Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi içerisindeki park alanlarının rulo çim serim işlemini tamamlayan ekipler, Ulukent Mahallesi, Doğukent Mahallesi, Çatalçeşme mahallesi ve Abdullahpaşa Mahallesindeki parkların rulo çim serim işleminin tamamlanması  için çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada mevsim şartları uygun olduğu sürece şehir genelindeki park, yürüyüş, kavşak ve refüj alanlarında devam eden çim serimi ve bitki dikim çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet