Ahmet Cemil Tunç Siyaset Akademisine Konuk Oldu

Siyaset Akademisine AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Tunç ile ünlü yazar-sunucu Erkan Tan konuk oldu.

Ahmet Cemil Tunç Siyaset Akademisine Konuk Oldu SİYASET

AK Parti AR-GE Başkanlığı’nın 81 ilde  düzenlediği Siyaset Akademisi programının Elazığ ayağında bu hafta Devlet eski Bakanı, 19, 20 ve 21. Dönem Elazığ Milletvekili, AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Tunç ile ünlü yazar-sunucu Erkan Tan konuk oldu. 

Elazığ Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen programa AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur, ilçe ve belde belediye başkanları, AK Parti il, ilçe yönetim kurulu üyeleri, partililer katıldı. 

Programda konuşan AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Tunç, 15 Temmuz’da ülkemize kastedenlerin asıl hedeflerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirterek, “İsrail’in Filistin’e yerleşmesine müsaade etmemesinden dolayı Sultan Abdülhamid Han’a 1876’da yapılmak istenilen operasyon, bugün de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılmak isteniyor. 17-25 Aralık’ta başlayan operasyon, 15 Temmuz’da farklı bir boyutuyla uygulamaya konuldu. Ancak, halkımızın kahramanca hainlere bir daha cesaret edemeyecekleri bir duruş sergilemesiyle, girişim geri püskürtüldü. Milletimiz AK Parti’nin etrafında sıkı bir şekilde kenetlendi” diye konuştu.

Avrupa’nın Türkiye’ye rol model olarak görülmesinin ecdadımıza saygısızlık olduğunu belirten Ahmet Cemil Tunç, şanlı tarihimizle gurur duymamız gerektiğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet