Elektrik'te İndirim

Fırat EPSAŞ Elazığ İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, aylık elektrik tüketim bedeli 125 lira ve üzerindeki faturalarda indirim uygulanacaktır.

Elektrik'te İndirim EKONOMİ

Fırat Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi (Fırat EPSAŞ) Elazığ İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, aylık elektrik tüketim bedeli 125 lira ve üzerindeki faturalarda indirim uygulanacağını, bunun için başvurunun yeterli olacağı bildirildi. 

Aksa elektrik abonelerine uygulanan indirim hakkında Şirket Müdürü Korhan Baykal bilgi verdi. Baykal yaptığı açıklamada, “Elektrik dağıtım piyasasının özelleştirilmesi ve serbest tüketicilere özel fiyat avantajlarının sağlandığı günümüz şartlarında, artık fatura bedeli 125 liranın üzerindeki aboneler kendi tercihleri yapabilir duruma gelmişlerdir. Elektrik faturalarınızda indirim almak için hiçbir zahmete girmiyorsunuz, Aksa Elektrik'in personeli tüm süreçleri sizler için takip ediyor. Siz sadece daha sonraki faturalarınızı Fırat Elektrik'ten indirimli olarak almaya başlıyorsunuz” dedi.
İndirimli elektrik kullanmak isteyen abonelerin işlemlerinin sadece 30 saniye sürdüğünü belirten Baykal, abonelerin sadece tesisat numarası ve kimlik fotokopisiyle indirimli elektrik başvurusu yapmalarının yeterli olacağını kaydetti. Hizmet kalitesinde hiçbir değişim ya da kesinti olmadığına da değinen Baykal, “Hizmeti dağıtım firmamızdan almaya devam ediyorsunuz. Sadece faturalar indirimli olarak Fırat Elektrik'ten geliyor. Abonelerimizin göreceği tek değişiklik faturalardaki indirimli fiyat olacak, elektrik tesisatında veya sayaçta bir değişiklik yapılmayacak. Elazığlı aboneleri indirimli elektrik kullanmak için şirketin tahsilat bürolarına ve fatura ödeme noktalarına davet ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet