Sezonu 2 Milyon M2 Asfalt Serimi İle Tamamlayacağız

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ulukent Mahallesi, Arap Baba Caddesi’nde devam eden asfalt yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Sezonu 2 Milyon M2 Asfalt Serimi İle Tamamlayacağız EKONOMİ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ulukent Mahallesi, Arap Baba Caddesi’nde devam eden asfalt yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek, “Elazığ’ı bulvar, cadde ve sokaklarıyla çok daha konforlu bir kent haline getirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaklaşan kış şartları öncesinde bulvar, cadde ve sokaklarda bakım-onarım ve yenilemem çalışmalarını sürdürüyor.

İncelemeleri sırasında yol bakım-onarım ve yenileme çalışmalarına ilişkin bir değerlendirmede bulunarak, kent merkezinde daha rahat ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmak istediklerini ifade eden Başkan Yanılmaz, “Kış sezonuna girmek üzere olduğumuz şu günlerde şehrimizin hem doğusunda hem batısında başlattığımız asfalt çalışmalarını son rötuşlarını yaparak tamamlıyoruz. Elazığ Belediyesi olarak 2016 planlarımızda 2 milyon m2 asfalt dökümü hedeflenmişti. Şuan bu miktarın 1 milyon 950.000 m2’sini tamamlamış bulunmaktayız. Yıl sonuna kadar devam edecek çalışmalarımız ile birlikte hedefimiz olan 2 milyon m2’nin de üzerinde bir rakam ile sezonu bitirmiş olacağız” diye konuştu.

Elazığ Belediyesi olarak vatandaşlarımız için rahat, huzurlu, kaliteli ve kolay bir yaşam hedeflediklerini vurgulayan Başkan Yanılmaz, “Bu doğrultuda gerekli tüm hizmetleri hayata geçirmek için çalışıyoruz. Bu yıl olduğu gibi önümüzdeki sezon içinde de çalışmalarımız aynı şekilde devam edecek. Hedefimiz şehrimizde asfaltlanmamış yol bırakmayarak, Elazığ’ı bulvar, cadde ve sokaklarıyla çok daha konforlu bir kent haline getirmektir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet