Başkan Yanılmaz, Çalışmaları Yerinde İnceliyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 2017 yılında Çaydaçıra Mahallesi’nde kilitli parke ile düzenlenmiş bütün yolların asfaltlanarak daha kaliteli hale getirileceğini söyledi.

Başkan Yanılmaz, Çalışmaları Yerinde İnceliyor GÜNDEM

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, kent genelinde devam eden çalışmalara ilişkin denetimleri kapsamında parke taşları sökülerek asfaltlanan Şehit Üsteğmen Sami Çiftçi Bulvarı’nda incelemelerde bulundu. Kaldırım çalışmaları büyük bir hızla ilerleyen çalışmaları denetleyen Başkan Yanılmaz, “Kent merkezinde daha rahat ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sami Çiftçi Bulvarı’ndaki kilitli parkeler sökülerek yerine sıcak asfalt döküm çalışması gerçekleştirildi. Bulvar üç şeritli olacak şekilde yeniden düzenlenerek ulaşım için daha konforlu bir hale getirildi. Bu bağlamda 2017 yılı içerisinde yapacağımız çalışmalar ile Çayda Çıra Mahallesi’nde kilitli parke ile düzenlenmiş cadde, sokak ve bulvar bırakmayacağız. Asfalt çalışmalarıyla cadde ve sokakları daha kaliteli bir duruma getireceğiz” diye konuştu.

2017 yılında yol bakım-onarım ve yenileme çalışmalarının tüm hızıyla sürdürüleceğinin altını çizen Başkan Yanılmaz, “Bu doğrultuda önümüzdeki sezon içinde de çalışmalarımız aynı şekilde devam edecek. Hedefimiz şehrimizde asfaltlanmamış yol bırakmayarak, Elazığ’ı bulvar, cadde ve sokaklarıyla çok daha konforlu bir kent haline getirmektir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet