Esnafına Sahip Çık, Kampanyası Devam Ediyor

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası tarafından, vatandaşların ilçede bulunan yerel esnaflardan alışveriş yapması için başlattığı kampanyası devam ediyor.

Esnafına Sahip Çık, Kampanyası Devam Ediyor ASAYİŞ

Daha önce vatandaşların yerel esnaflardan alışveriş yapması için vatandaşların yoğun olarak kullandığı caddelere “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” yazılı afişler astıran Kovancılar Esnaf Odası bir ilke imza atarak ilçede yayın yapan iki yerel radyoya reklam verdi.

İlçede yayın yapan Işık Radyo ve Yankı FM, radyolarında ilçe vatandaşlarının “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” sloganıyla hazırlanan reklamlar saat başı dinleyicilerle buluşacak.

BAŞKAN AHMET ÖZDOĞAN:“VATANDAŞLARIMIZ YEREL ESNAFINA DÖNECEK”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Ahmet Özdoğan, Oda olarak başlattıkları “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” kampanyasının devam ettiğini ve bundan sonrada devam edeceğini ifade ederek “Bizler, Kovancılar Esnaf Odası olarak her zaman biz esnafımızın yanındayız. Daha önce ilçemizin kalabalık yerlerine “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” yazılı afişler astırmıştık.Vatandaşlarımız bu kampanyamıza destek vererek ilçemizdeki yerel esnaftan  daha çok alış veriş yapmaya başladı. Bu da bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Oda olarak ilimiz de bir ilk olarak kampanyamızın bir diğer ayağı olarak ilçemizde bulunan iki radyomuz da yayınlamak üzere  “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” sloganıyla hazırladığımız  reklamlar yayınlanmaya başladı. Bu reklamlarla vatandaşlarımızın dikkatini daha çok çekmeyi amaçlıyoruz. İlçe halkımız bu konuda çok duyarlı olacağına, kendi kanından ve canından olan esnaflarına daha çok  sahip çıkacak Allah’ın izniyle. Benim vatandaşlarımızdan ricam yerel esnafına sahip çıksınlar. Bizler oda olarak esnaflarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Kampanya da emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

İLÇE ESNAFINDAN BAŞKAN AHMET ÖZDOĞAN’A TEŞEKKÜR

Her hafta düzenli olarak kendilerini ziyaret eden ve sorunlarına çözüm arayan Kovancılar Esnaf Odası Ahmet Özdoğan’a teşekkür eden ilçe esnafı, “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” kampanyasını desteklediklerini ifade ettiler.

Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet