Yazıkonak Futbol Turnuvası Galibi Esnafspor Oldu

AK Parti Yazıkonak Gençlik Kolları teşkilatı tarafından düzenlenen “Dostluk Kardeşlik Futbol Turnuvası final müsabakası ile tamamlandı.

Yazıkonak Futbol Turnuvası Galibi  Esnafspor Oldu SPOR

Pazar günü Yıldız Hala Sahada düzenlenen müsabakada Yazıkonak Esnafspor – Hürgençlikspor ile karşı karşıya geldi ve kupayı Esnafspor kazandı.

Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz’ın katkılarıyla gerçekleşen turnuvanın finali adeta kıran kıran bir mücadeleye sahne oldu.

Final maçını Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın AYAZ, AK Parti Teşkilatlardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hasan Ergüven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kadir NOZOĞLU, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz, AK Parti Yazıkonak Belde Başkanı Mehmet ATEŞ ve Hüda - Par İl Başkanı Yusuf YÜKSEL izledi.

Düzenlenen futbol turnuvasında dostluk ve kardeşliğin öneminin vurgulandığını ifade eden Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz, açıklamasında şunları söyledi.

“AK Parti Belde teşkilatımızın organize ettiği ve bizlerin de destek sunduğu futbol turnuvasının finalinde kazanan takım Esnafspor’u tebrik ediyorum. Böylesi turnuvaların devamının geleceğini ve gençlerimize yönelik bu tür çalışmaların sürekli yapılacağını da ifade etmek istiyorum. Böylesi organizasyonlarla gençlerimizin spora ilgisini artırmak, hem de sosyal etkileşimin yaygınlaşmasını sağlamayı hedefliyoruz. 

Kaynak: İHA - İhlas Haber Ajansı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet