ELMÜTDER’den Gaziantep Müteahhitler Derneği’ne Ziyaret

Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği (ELMÜTDER) Başkanı Osman Avcıl ve yönetim kurulu üyeleri, Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği (GAİMDER)’ni ziyaret etti.

ELMÜTDER’den  Gaziantep Müteahhitler Derneği’ne Ziyaret EKONOMİ

Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği’ni ziyaret ederek burada GAİMDER Başkanı İbrahim Apa ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya gelen Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği, fikir alışverişinde bulundular. İnşaat sektörü ve sektörün sıkıntılarını değerlendiren her iki dernek temsilcileri sivil toplum kuruluşlarının işbirliği yapmasının önemine değindiler.

GAİMDER Başkanı İbrahim Apa, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ELMÜTDER Başkanı Osman Avcıl, iki dernek arasında gerçekleştirilen bu görüşmenin verimli geçtiğine dikkat çekti.

Ayrıca Gaziantep Müteahhitleri Derneği bünyesinde 15 Kasım 2016 Salı günü 6736 Sayılı Yapılandırma Kanunu  hakkında Bilgilendirme Toplantısına Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Osman Avcıl ve Yönetim Kurulu da katıldı.

Sunumunu GAİMDER Başkanı İbrahim Apa ve Gaziantep Vergi Dairesi Başkanı Halil Tekin’in yaptığı toplantıda Yapılandırma Kanunu hakkında katılımcıların bilgilendirilmesi sağlanarak Kanunun getirdiği avantaj ve kolaylıklar anlatıldı. Ayrıca vergi ve Matrah artırımı hükümlerine özellikle vurgu yapılarak Müteahhitlerin bu fırsatı kaçırmamaları gerektiği hususunu dile getirdiler.

Görüşmenin ardından İbrahim Apa ve Osman Avcıl birbirlerine hediye takdiminde bulundular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet