Ak Parti Elazığ Milletvekili Öztürk’ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak “Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Öztürk’ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı GÜNDEM

Öztürk, mesajında şu ifadeler yer verdi: Toplumların istikametini belirleyen, sevginin, fedakarlığın simgesi kadınlarımızın toplumda hak ettiği konuma gelmesive fırsat eşitliğinin sağlanması adına AK Parti hükümetleri döneminde önemli adımlar atılmıştır. Kadınlarımıza yönelik yasal düzenlemelerden, kadın istihdamının artırılmasına yönelik çalışmalara, eğitimden, siyasete kadınlarımızın yolunu açacak adımlar, bir bir hayata geçiriliyor.

 

İnancımız odur ki;toplumumuzun gelişmişlik düzeyine yönelik yapılacak en önemli katkı da kadınlarımızın sosyal, kültürel ve ekonomik hayatta güçlenmeleri yönünde atılan ve atılacak olan adımlardır. Kadınlarımızın toplumun her alanında kazanacağı etkin güç, ülkemizin gücüne güç katacaktır. Kadınlarımızın her alanda daha güçlü olması temennisiyle, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet