Başkan Mücahit Yanılmaz'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Mücahit Yanılmaz'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı GÜNDEM

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Ülkemizin dört bir yanında fedakarca vatanına, milletine, bayrağına bağlı nesiller yetiştiren geleceğimizin mimarları olan kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Başkan Yanılmaz mesajında şunları kaydetti: “Ülke olarak daha müreffeh bir geleceğe ulaşmamız, milli ve manevi değerlere sahip, vatan, millet ve bayrak sevdasını her bir hücresinde hisseden öğretmenlerimizin, geçmişine bağlı, bilgi ve birikimiyle yarınlara emin adımlarla yürüyen nesilleri yetiştirmesiyle mümkün olacaktır. Bizler ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ düsturunu özümseyen bir millet olarak, ülkesinin geleceği için mücadele eden, öğretmenlerimize her daim minnet borçluyuz.

İnanıyorum ki yaradılmışların en değerlisi olan insanı bilim, ilim ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda şekillendiren, geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz her geçen gün ilerleyişini sürdürecektir.

Ülkemizin dört bir yanında fedakarca, vatanına, milletine, bayrağına bağlı nesiller yetiştiren, geleceğimizin mimarları olan kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet