Erbakan Vakfından Emniyet ve SGK Müdürüne Ziyaret

Erbakan vakfı Elazığ İl Temsilcisi Haluk Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri çeşitli kurum müdürlerine ziyarette bulundular.

Erbakan Vakfından Emniyet ve SGK Müdürüne Ziyaret GÜNDEM

Erbakan vakfı Elazığ İl Temsilcisi Haluk Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ İl Emniyet Müdürü Doğan CANGÜL ‘e ve SGK Elazığ İl Müdürü Ayhan TUNCER’e Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Erbakan Vakfı Temsilcileri, 23 Ekim Çarşamba günü ilk olarak Elazığ Emniyet Müdürlüğüne gitti. ERBAKAN Vakfı heyetini makamında kabul eden Elazığ Emniyet Müdürü Doğan CANGÜL, Vakfın ziyaretinden memnuniyetini dile getirererk Elazığ’a geldiği günden bugüne yapılan çalışmaları kısaca özetledi. Vakıf temsilcisi Haluk ARSLAN ise Erbakan Vakfının kuruluş amacını ve Elazığda yaptıkları hizmetleri anlattı. Bu yıl da yine Fatih Erbakanın Elazığa geleceğinin haberini de Emniyet müdürüne vermiş oldu.

Aynı gün ikinci olarak Erbakan Vakıfı yetkilileri, SGK İl Müdürü Ayhan Tunceri makamında ziyaret ederek. Elazığ’a müdür olarak atanmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Hayırlı olsun dileklerini bildirdiler. Daha önceden SGK da başmüfettişlik yapmış olmasından dolayı Elazığda daha titiz ve daha disiplinli bir çalışma içerisinde olacaklarını belirten SGK il Müdürü Ayhan Tuncer de Vakıf yetkililerine yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyetlerini dile getirdi. Hem Vakıf yetkilileri hem SGK müdürününü yapmış oldukları hizmetleri karşılıklı olarak anlatımlarıyla ziyaret samimi bir ortamda devam etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet