Elazığ Belediyesi Spor Merkezlerine Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi ‘sağlıklı yaşam mutlu yaşam’ sloganıyla kadınları sporla buluşturuyor.

Elazığ Belediyesi Spor Merkezlerine Yoğun İlgi SPOR

Elazığ Belediyesi tarafından Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerinde yer alan spor merkezleri, uzman spor eğitmenleri eşliğinde bayanlara ücretsiz spor hizmeti sunuluyor. 18 yaşından 65’lik gençlere her yaş grubundan yoğun bir katılımın olduğu spor merkezlerinde, Pazar günleri hariç haftanın 6 günü 08.00-15.00 saatleri arasında sadece bayanlara özel ücretsiz hizmet sunuyor.

Gördüğü yoğun ilgi nedeniyle uzman spor eğitmen sayısı artırılan merkezde, bayanlar 45 dakika süresince koşu bandı, kondisyon bisikleti, eliptik bisiklet, ağırlık istasyonu, mekik sehpası gibi aletlerle spor yapıyor, ardından da yine hocalar eşliğinde 45 dakika süresince step ve pilates gibi spor dallarıyla form tutuyorlar.

SPORTİF BAYANLARIN HARPUT GEZİSİ

Bayanların sosyal yaşamlarına da pozitif bir enerji yükleyen spor merkezinde bir araya gelen bayanlar için Harput’a bir gezi programı düzenlendi. Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen gezi programına katılan bayanlar, tarihi mekanları, camileri ziyaret ederek, ılık sonbahar gününün tadını çıkardılar. Spor merkezinin yaşamlarına önemli katkılar sağladığını belirten bayanlar, sunulan imkandan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet