Elazığ Belediyesi’nden Dört Yeni Muhtarlık Ofisi

Belediye mahalle muhtarlarının hizmet kalitesini artırmak ve vatandaşlara daha modern bir ortamda, daha kaliteli hizmet sunmaları için 4 yeni muhtarlık ofisi yaptı.

Elazığ Belediyesi’nden Dört Yeni Muhtarlık Ofisi GÜNDEM

Elazığ Belediyesi, mahalle muhtarlarının hizmet kalitesini artırmak ve vatandaşlara daha modern bir ortamda, daha kaliteli hizmet sunmalarına olanak sağlamak amacıyla dört mahallede inşasına başladığı muhtarlık ofisi yapım çalışmalarını tamamladı.

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Çatalçeşme, Abdullahpaşa, Çaydaçıra ve Sanayi mahallelerinde, bünyesinde iki adet büro, mutfak ve lavabo bulunan 50 m2 alana sahip yeni muhtar ofisleri inşa edildi.
 
Kısa sürede yapım çalışmaları tamamlanarak hizmete sunulan muhtarlık ofisleri, muhtarlar ve mahalle sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılandı. Mahallelerinde inşa edilen yeni muhtarlık ofisi ile ilgili bir açıklama yapan Abdullahpaşa Mahallesi Muhtarı Yavuz Köse, “Mahallemizin böyle bir muhtarlık ofisine ihtiyacı vardı. Elazığ Belediyesi tarafından yapılan yeni muhtarlık Ofisi hizmet kalitemizi artıracaktır. Şahsım ve mahalle sakinlerimiz adına Elazığ Belediye Başkanı Sayın Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet