20 Nisan 2014 Pazar

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Didim Mhp’den Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas ve MHP Didim Belediye Başkan adayı Levent İlter Didim Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas, MHP Didim Belediye Başkan adayı Levent İlter ile partililer Salih...

10 Ocak 2014 Cuma 09:38
Bu haber 74 kez okundu
Didim Mhp’den Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret
MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas ve MHP Didim Belediye Başkan adayı Levent İlter Didim Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas, MHP Didim Belediye Başkan adayı Levent İlter ile partililer Salih Yarmacı ve Onur Çağlar, Didim Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ergun Korkmaz’ı ziyaret edip, hayırlı olsun temennisinde bulundu. MHP İlçe Başkanı Can Atas Gazeteciler Cemiyetinin İlçemize hayırlı olmasını dilerken, Didim’de görev yapan basın mensuplarının bir arada olmasının sevindirici olduğunu söyledi.

MHP Didim Belediye Başkan adayı Levent İlter ise konuşmasında Cemiyet adına Didim2de görev yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarken, Didim’de görev yapan basın mensuplarının bir arada olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Didim Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ergun Korkmaz ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP’lilere teşekkür etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV