19 Nisan 2014 Cumartesi

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Bozder Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi

Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Bozüyük Sosyal Hayatı Destekleme Derneği (BOZDER) tarafından düzenlenen 1. Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi.İlçedeki lise öğrencilerini kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve aynı zamanda kendi arkadaşlarıyla...

23 Aralık 2013 Pazartesi 11:59
Bu haber 84 kez okundu
Bozder Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi
Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Bozüyük Sosyal Hayatı Destekleme Derneği (BOZDER) tarafından düzenlenen 1. Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi.

İlçedeki lise öğrencilerini kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve aynı zamanda kendi arkadaşlarıyla sosyal faaliyette bulunmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen turnuvaya toplam 30 takım katıldı. Kıyasıya çekişmeli maçlara sahne olan turnuvayı Bozüyük İMKB Lisesi 9. sınıf öğrencileri kazandı. Beyaz Zenciler ismini verdikleri takımın antrenörlüğünü üniversite öğrencisi Salih Türk yaptı.

Namağlup kupaya uzanan 9.'uncu sınıf öğrencileri bu mutluluğu doyasıya yaşarken, takım kaptanı Kaan Akkerman "Bizim için çok güzel bir sosyal faaliyetti. Arkadaşlarımla okul dışında da birlikte bu şekilde birliktelikler bizi daha da mutlu etti" dedi.

Kupayı ve madalyaları Bozder Derneği Başkanı İlhami Soydan takdim etti. Bozder Derneği Başkanı Soydan "Gençler bizim her şeyimiz. Uyuşturucu kullanma yaşının 15 yaşına kadar düştüğü günümüzde bu tür faaliyetlerin artarak devam ettirmemiz gerekiyor" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV