20 Nisan 2014 Pazar

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Göz Ve Diş Polikliniklerinde Yığılma

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Ocak 2014'ten itibaren devlet hastanelerinde göz ve diş tedavi faturalarının SGK tarafından ödenmeyeceği yönündeki söylentiler göz ve diş polikliniklerinde yığılmalara neden oldu. Ocak ayına kadar polikliniklerde...

21 Aralık 2013 Cumartesi 10:36
Bu haber 123 kez okundu
Göz Ve Diş Polikliniklerinde Yığılma
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Ocak 2014'ten itibaren devlet hastanelerinde göz ve diş tedavi faturalarının SGK tarafından ödenmeyeceği yönündeki söylentiler göz ve diş polikliniklerinde yığılmalara neden oldu. Ocak ayına kadar polikliniklerde randevu bulunmuyor.

Konuyla ilgili bilgi veren SGK Müdürü Emin Şahin, söylentilerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Şahin, "Şu anda bu konuda ne bir genelde ne de bir yasa var. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kurumumuz tarafından yasal çerçevede karşılanan hizmetlerin aralıksız olarak karşılanmaya devam edecek. Vatandaşın içi rahat olsun" dedi.

Bozüyük Devlet Hastanesi yöneticisi Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin ise, söylentiler nedeniyle Ocak ayına kadar diş ve göz polikliniklerinde yığılmalar oluştuğundan randevu bulunmadığını söyledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV