19 Nisan 2014 Cumartesi

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Arkadaşım Hoşgeldin 5.Bölüm Arkadaşım Hoşgeldin Hayko Cepkin 30 OCak

Arkadaşım hoşgeldin 5.bölüm fragmanı yayınlandı. Arkadaşım hoşgeldin 5. bölümü 30 Ocak (Yarın) Kanal D'de. Arkadaşım Hoşgeldin bu haftaki konuğu Hayko Cepkin.

29 Ocak 2014 Çarşamba 15:44
Bu haber 1776 kez okundu
Arkadaşım Hoşgeldin 5.Bölüm Arkadaşım Hoşgeldin Hayko Cepkin 30 OCak
Kanal D'nin beğeniyle izlenen programı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Arkadaşım hoşgeldin yarın akşam Kanal D ekranlarında hayranlarıyla buluşacak. Arkadaşım hoşgeldinin bu haftaki ünlü konuğu Hayko Cepkin. Hayko Cepkin bu hafta Arkadaşım Hoşgeldinde Tolga Çevik ve Ezgi Mola ile birlikte sahne alacak. Arkadaşım Hoşgeldin 5. bölümde ilk olarak Ezgi Mola ve Tolga Çevik karı-koca olarak karşımıza çıkacak. Çiftimiz balayına giderken Kaynanada peşlerine takılır. İşler iyice sarpa sarar. Arkadaşım'ın işi gittikçe zora girmiştir. Arkadaşım Hoşgeldin'in ikinci oyununda ise Ezgi ve Arkadaşım Uzay'a doğr yola çıkarlar.  İkili Uzay'da da eğlenceli dakikalar yaşatırlar. Uzay'da yıllar önce Dünya'dan gelmiş ve burada kaybolmuş Hayko Cepkin'e rastlarlar. ancak Hayko'nun amacı Dünya'yı havaya uçurmaktır. Eğlence ve bol kahkaha dolu Arkadaşım hoşgeldin 5. bölümü yarın akşam Kanal D'de. 

Arkadaşım Hoşgeldin 4. Bölüm Özeti

 İlk olarak zor geçinen bir memur olan arkadaşım, ev arkadaşlarıyla yaşamaya başlar. Ancak arkadaşımın hayatı bu kadar sakin geçmeyecektir. Arkadaşımın ev arkadaşının nişanlısı gelir. Arkadaşımın ev arkadaşının nişanlısı arkadaşımın ilk aşkıdır. Bu durum işleri iyice karıştıracaktır. Arkadaşım hoşgeldinde daha sonra, arkadaşım ve ekibi eski çağlara giderler. Ortaçağa giden ekipte Ezgi Mola ve arkadaşım özel koruma olurlar. Korudukları güzel ise bir prensesdir(Burcu Esmersoy). 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV