DİZİ:
Kızıl Elma 1. Bölüm Özeti Kızıl Elma TRT 1
 TRT'nin yeni dizisi Kızıl Elma ilk bölümüyle dün seyircisinin beğenisine sunuldu. Kızıl Elma konusu ve oyuncuları ile merakla beklenen bir diziydi. Kızıl Elmayı merakla bekleyen izleyiciler dün ekran başına kitlendi. Kızıl Elma ilk bölümüyle büyük alkış topladı. Kızıl Elma'nın heyecan dolu ilk bölümü.
Kızıl Elma'nın Konusu Nedir?

Kızıl Elma, TRT 1'in yeni  15 ocakk çarşamba günü ilk defa seyricisinin beğenisine sunduğu dizidir. Yapımcılığını Süleyman Çobanoğlu ve  Osman Sınav'ın üstlendiği Kızıl Elma, genel olarak istihbarat konusu üzerinde duruyor. Dizinin ilk bölümünde Ceylanpınar'da vatani görevini yapmakta olan iki kahraman Türk askeri, 200 kişilik ağır silahlı bir grubun saldırısına karşı kahramanca mücadele eder. Hayat ile ölüm arasındaki 2 asker cesaret ve korkusuzca bir atak yaparak bu saldrıyı önler. Bu cesaretin başrolünde ise sorunlu, cezalı Murad Altay vardır. İki askerin bu kahramanlığı artık ülke gündeminin bir numaralı konusu olmuştur. Ancak Murat'ı asıl farklı kılan hastane çıkışında sarf ettiği sözlerdir. ''ülken için yaşa, aşkın için öl'' Bu sözler en çok MİT'İn İstanbul birim başkanı Meryem Kadıoğlu'nun dikkatini çeker. Tam 1 gün sonra Murad'ın karşısına çıkan Kadıoğlu, Murad'a hayatının en büyük teklifini, MİT ajanı olmasını teklif eder. Murad artık Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milletine hizmet etmeye hazır bir MİT ajanıdır. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
daha güçlü olabilirdi 8 ay önce

istihbarat teşkilatının yıpratıldığı bu dönemde , dizinn zamanlamasında sorun yok.. sorun şu: trt imkanlarıyla daha güçlü kadro ve fiziki ortamlarda çekilebilirdi

Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda Yayınlanacak?...
2002 yılından bu yana milyonlar tarafından sevilerek izlenen dizi Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak?...

Haberi Oku