DİZİ:
Kızıl Elma İzle Kızıl Elma 4.Bölüm 4 Kızıl Elma 5 Şubat
 Kızıl Elma'nın merakla beklenen bölümü 4. bölüm yarın akşam TRT 1 ekranlarında. Kızıl elma yarın akşam saat 19:55'te. Kızıl Elma yeni bölüm izlemek için yarın akşam saat 19:55'te aşağıdaki linke tıklayın. Kızıl Elma yeni bölümde neler olacak? Kızıl Elma 4. bölümü yine heyecan dolu anlara neden olacak. Kızıl elma 4.bölümde, Meryem’in hamlesiyle Zeynep’e ulaşan Murad, onu sağ kurtarmak için son kozunu oynar. Diğer taraftan Velid ve Uzi, attıkları her adımda karşılarında Türk istihbaratını bulur ve bu durum onların bütün planlarını suya düşürür; ancak devreye uluslararası bir gücün girmesiyle Milli İstihbarat Teşkilatı’na büyük bir tuzak kurulur. Bu tuzakta, Irak’taki iç savaşı körükleyecek uluslararası bir cinayette oklar, teşkilatı göstermektedir. Murad'ın zekası ve pratikliği ise gün geçtikçe daha çok açığa çıkmaya başlar.  Şimdi Murad, Hasan ve Zeynep’i çok önemli ve tehlikeli bir görev beklemektedir. Kızıl Elma heyecan dolu 4. bölümüyle yarın akşam TRT 1 ekranlarında. 
Kızıl Elma 3.Bölüm Özeti

Nefret operasyonları yaparak halkı germek ve güvensizlik oluşturmak için harekete geçen Velid ve bağlı olduğu yerler, en son okul bombalamıştır. . Murad ve Hasan’ın zamanında müdahalesiyle okul bombalama eylemi büyük kayıplar verilmeden sonlanır. Ancak yapılan okul eyleminde küçük bir kız hayatını Murad'ın kollarında kaybeder.  Murda bu olaydan sonra artık önüne geçilmez bir hal alır.  Meryem Hanım ise bu saldırıların kaynağına ulaşmak için çalışmalara başlamıştır. Zeynep'i ise ülkeye döneceği sırada büyük bir tehlike beklemektedir.  Murad, hem Velidlere ulaşmak, hem de Zeynep’i kurtarmak için son kozunu oynar.

Kızıl Elma 2.Bölüm Özeti

Kızıl elmanın 2. bölümünde hem Murad hem Türkiye büyük bir tehlikeli ile karşı karşıyadır. Kızıl Elma 2. bölümde Murad Altay, Hasan Kırımlı ve Zeynep Gevher tehlikeli anlar yaşamaktadırlar. Kızıl Elma'da Murad, Hasan ve Zeynep bir ölüm kapanına düşmüşlerdir. Tüm teşkilat şimdi bu ölüm kapanın şifresini çözmek için seferber olmuştur. Ancak onlar bu şifreleri çözerken İstanbul'da saldırıların ve terörist eylemleri dur durak bilmez. Kızıl Elma'nın . bölümünde Zeynep bu eylemlerle ilgili bilgilere sahiptir. Bunları açıkladığında ise hedefin bu eylemlerden çok daha büyük olduğu ortaya çıkar. Murat ve Hasan 'ın zamanı ise gittikçe daralmıştır. Kızıl Elma'da Hasan ve Murat bu büyük eylemlere engel olabilecek mi?Kızıl Elma her çarşamba TRT 1 ekranlarında.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

KURT SEYİT VE ŞURA FAHRİYE EVCEN'LE BAŞLIYOR!...
KURT SEYİT VE ŞURA FAHRİYE EVCEN'LE BAŞLIYOR! KURT SEYİT VE ŞURA İSTANBUL'DA SEZON FİNALİ İZLE. Fahriye...

Haberi Oku