DİZİ:
Med Cezir Star Tv'de Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kimdir?
 Star Tvde yeni sezon ekranlara gelecek olan Med Cezir dizisi ne zaman başlıyor? Med Cezir oyuncuları ve karakterleri kimdir? Med Cezir diğzisinin yapım şirketi kimdir? Med Cezir dizisi nereden esinlenerek yapılmıştır. Med Cezir ilk bölüm ne zaman yayınşanıyor?
Med Cezir Star Tvde Eylül ayında seyircisi ile buluşuyor. Ay Yapım'ın hazırladığı Med Cezir seneristleri ise Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu yazıyor.

Med Cezir Reyting rekorları kıran O.C dizisinden uyarlanarak hazırlanmıştır ve Ali Bilgin yönetmenliğinde ekranlara gelecektir.

 Med Cezir dizisinim baş rollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya yer alırken onlara Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap eşlik ediyor.

Med Cezir Oyuncu Kareakterleri;

Çağatay Ulusoy Rol Yaman Koper; İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde, problemli bir ailede yetişmiş zeki bir genç.

Selenay Sarıkaya Rol Mira Aksular; Faruk ve Sude çiftinin büyük kızıdır. Zengin ve güzel olan Mira sosyetenin en renkli, en gözde kızıdır. Önemli bir iş adamı olan Mithat Civanoğlu'nun oğlu Orkun Civanoğlu ile flört etmektedir. Herkes günün birinde evleneceklerini düşünmektedir ancak Mira bütün dünyanın bu ışıltılı hayat gibi olmadığının farkındadır.

Mine Tugay Rol Ender Serel;  Ender Serez, ünlü iş adamı Asım Şekip Kaya'nın (ya da lakabı Bay AŞK'ın) kızı, başarılı bir mimardır. Üniversitedeyken Selim'e aşık olur ve bugüne kadar tek gücü para zanneden Ender, Selim'in "fakir karizmasından" epey etkilenir ve tanışmalarından kısa bir süre sonra, babası Bay AŞK'ın müthiş öfkesine rağmen evlenir.

Hazal Ergüçlü Rol Eylül Tezerel; Eylül, Mira ile aynı zengin dünyaya gözlerini açmış, yaşadığı çevreden başka hiçbir şeyle çok da fazla ilgilenmeyen, ailesinin imkanlarından sonuna kadar faydalanan hayat dolu, çok renkli bir kızdır.

Barış Falay Rol Selim Serez; Selim Serez, yoksul bir aileden olsa da çalışkanlığı ve azmiyle (ve tam her şeyi yitirecekken yardımsever birinin elinden tutmasıyla) hayatı değişmiş, başarılı bir avukattır.

Taner Ölmez Rol Mert Serez; Serez ailesinin tek oğlu Mert, varlık içinde büyümüş ve çok zeki bir çocuk olmasığına rağmen içine kapanıktır. Çocukken etrafındaki herkesin önünde olması büyükleri tarafından sempati ile karşılanıp desteklense de, yaşıtlarının ondan uzaklaşmasına neden olmuştur. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Burcu. Serbest 1 yıl önce

Orkun. Civanoglu. Kimdir. Metin. Akdulger. Neden. Resimlerde. Ve. Fragmanlarda. Yok. Cok. İlgimizi. Cekiyor. Arkadadlarimizla. Favorimiz son zamanlarda. Metin. Vede. Medcezir

Kıvanç Tatlıtuğ'a büyük şok...
Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştıkları Kurt Seyit ve Şura dizisinin...

Haberi Oku