18 Nisan 2014 Cuma

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Sana Bir Sır Vereceğim Bitiyor Sana Bir Sır Vereceğim Final Tarihi Belli Oldu

Fox tv'nin sevilen gençlik dizisi sana bir sır vereceğim ekranlara veda ediyor. Sana bir sır vereceğin final bölümü ile ekranlara veda edecek. Sana bir sır vereceğim final tarihi belli oldu. Sana bir sır vereceğim ne zaman bitecek? Sana bir sır vereceğim neden bitti?

27 Ocak 2014 Pazartesi 16:51
Bu haber 382 kez okundu
Sana Bir Sır Vereceğim Bitiyor Sana Bir Sır Vereceğim Final Tarihi Belli Oldu
Fox tv'nin sevilen gençlik dizisi sana bir sır vereceğim ekranlara veda ediyor. Sana bir sır vereceğin final bölümü ile ekranlara veda edecek. Sana bir sır vereceğim final tarihi belli oldu. Sana bir sır vereceğim ne zaman bitecek? Sana bir sır vereceğim neden bitti? Başrollerinde Murat Han, Esra Ronabar, Ekin Koç ve Demet Özdemir'in bulunduğu Fantastik-Gençlik dizisinin final tarihi belli oldu.

 Fox tv'nin geçtiğimiz yaz aylarında ekranlara getirmeye başladığı ve özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören dizisi Sana bir Sır vereceğim ekranlara veda ediyor. Özellikle gençlerden oluşan ve çok fazla sayıda hayrana sahip olan Sana bir sır vereceğim 29. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı. .Bir çok kez Fox'un final kararından vazgeçmesini sağlayan dizinin hayranları bu kez mani olamadı. Fox Tv bu defa final kararını kesinleştirdi. Sana Bir Sır Vereceğim 2 Şubat Pazar akşamı saat 19:30'da Final Bölümüyle Fox'ta yayınlanacak ev sevenlerine veda edecek. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV