17 Nisan 2014 Perşembe

Filistin, Cenevre Konvansiyonu’na dahil oldu

Mhp Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz:

MHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz, esnafların önerileri kendisinin önceliği olacağını söyledi.MHP Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, kurum müdürlerini ziyarete devam ediyor. Bu kapsamda Vergi Dairesi Müdürü Özden Okuyucu'yu...

23 Aralık 2013 Pazartesi 11:58
Bu haber 86 kez okundu
Mhp Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz:
MHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz, esnafların önerileri kendisinin önceliği olacağını söyledi.

MHP Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, kurum müdürlerini ziyarete devam ediyor. Bu kapsamda Vergi Dairesi Müdürü Özden Okuyucu'yu ziyaret etti. Yanmaz, Akçakoca’da bugün itibariyle büyümenin yeterli olmadığını esnafların para kazanmadığını ve bunun nedenlerinden birinin nüfusun ve istihdamın yeterince artmadığını belirtti. Okan Yanmaz, esnafların önerilerinin öncelikli olduğunu Akçakoca'da büyüme olursa istihdam artarsa esnafın kazanacağını belirterek "Biz iş başına geldiğimizde bu konuda projelerimiz var öncelikle esnafımızı korumak ve işini kolaylaştırmak olacaktır. Engelleri kaldıracağız ancak bunu birlikte başaracağız. Akçakoca’da bu gün itibariyle yapılanları her kes görüyor bunu anlatmaya gerek yok. Kötü gidişata dur diyeceğiz ancak bunu birlikte yapacağız" dedi.

Vergi Dairesi Müdürü Özden Okuyucu, Akçakoca’nın bir çok yönden pahalı olduğununa değinerek "Bu pahalılık nedeniyle özellikle devlet memurları arayış içerisinde, bu konuda esnafın işletmelerin düşünmesi gerekiyor. Pahalı memlekette yaşam zor ve sürdürebilirlik azalır" diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV