EĞİTİM:
AÖF çıkmış tüm sorular ve cevap anahtarı Ara Sınav  2012-2013
 AÖF Açık Öğretim Fakültesi Güz Dönemi 2012- 2013 yılı ara sınav soruları ve cevaplarını aşağıdaki bağlantılardan kolayca indirebilirsiniz. Açıköğretim kredili sistem 1. 2. 3. 4. sınıf yarıyıl yani güz dönemi Açık Öğretim AÖF Ara sınav çıkmış sorular yani vize soruları aşağıda cevap anahtarı ile birlikte sunulmuştur. 
İşletme, iktisat, adalet, sosyoloji,edebiyat, felsefe, halkla ilişkiler, laborant ve veteriner sağlık, okul öncesi öğretmenliği, tarih,  kamu yönetimi, ilahiyat, dış ticaret, yerel yönetimler, sosyal hizmetleri gibi birçok bölümünün aöf güz dönemi ara sınav soruları ve cevaplarını indirebilirsiniz.

adresine giriyorsunuz ve TC Numaranızı isteyen bir bölüm geliyor TC numaranızı yazıyorsunuz.Ardından devama tıklayıp ilerliyorsunuz. Sonra açılan bölümde Fakulte Seçiniz bölümünün altında Sınav Soruları yazmakta. Onu seçip , Bölüm seçiniz kısmına geldiğinizde 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılını seçiyorsunuz. Ardından Ders seçiniz kısmında ise 2012-2013 Güz ara sınav sorularını seçip devam ediyorsunuz açılan panelde E-kitapa tıklayıp orda bulunan rakamlar üzerinden sınav sorularına ve kitapçıklarına ulaşabilirsiniz. Bütün derslerin çıkmış sınav soruları burda bulunmaktadır.

Hukukun temel kavramları 2012-2013 güz ara sınav çıkmış sorular ,  Türkçe Ses bilgisi , Sosyal  bilimlerde araştırma yöntemleri , genel işletme  , işletme ilkeleri , finalsal yönetim , büro teknolojileri , ikna edici iletişim , genel muhasebe , iktisata giriş , işletme teknikleri , Sosyal psikoloji , orhun türkçesi , Genel patoloji , Sayısal Fotograf çekme verileri , Envanter ve bilanço , Genel Turizm Bilgisi , Dış Ticaretin Finansmanı ve Teşviki , Temel Yem bilgisi ve hayvan besleme gibi derslerin çıkmış sınav sorularına tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm sorular için tıklayın

AÖF SINAV SONÇLARI

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
555585 7 ay önce

pptoottoııtıtıtıoıykhg pgkıgoıgıogıoıgogogoşppgogooglogobogogııgmıgğmggıohıohhoıhoıhıhııhıbıflfoflıfofımg

Misafir Avatar
555585 7 ay önce

pptoottoııtıtıtıoıykhg pgkıgoıgıogıoıgogogoşppgogooglogobogogııgmıgğmggıohıohhoıhoıhıhııhıbıflfoflıfofımg

Misafir Avatar
Mehmet TEKTAŞ 8 ay önce

başlayalım

Misafir Avatar
hüseyin 9 ay önce

bn 3.sınıfım

Misafir Avatar
musa eker 9 ay önce

Gerizekali bi site hicbiyer acilmiyo

Misafir Avatar
filiz katar 9 ay önce

2011 2012 sosyoloji güz ve bahar dönemi e öğrenmede açılmıyor nasıl bulcam ya

Misafir Avatar
Meryem gurdogan 10 ay önce

4.sinif trafik sinvinin cevaplari

AÖF KAYITLARI NE ZAMAN? AÖF BÖLÜMLERİ NELER?...
AÖF KAYITLARI NE ZAMAN? AÖF BÖLÜMLERİ NELER? AÖF YENİ KAYIT DÖNEMİ, KAYIT YENİLEME TARİHLERİ. Açık...

Haberi Oku